محصولات
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد مزایای کاربرد موتور پله ای میله پیچ خطی در ماشین ابزار
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-020-36907671
اکنون تماس بگیرید

مزایای کاربرد موتور پله ای میله پیچ خطی در ماشین ابزار

2022-11-22

آخرین اخبار شرکت در مورد مزایای کاربرد موتور پله ای میله پیچ خطی در ماشین ابزار

فن آوری درایو موتور پله ای خطی می تواند سطح عملکرد نسبتاً بالایی را تضمین کند و نسبت به دستگاه درایو موتور سنتی که حرکت چرخشی را به حرکت خطی تبدیل می کند، سادگی بالاتری دارد.از آنجایی که موتور خطی مستقیماً به بار متحرک متصل است، هیچ فاصله ای بین موتور و بار وجود ندارد و انعطاف پذیری آن بسیار کم است.
 

مزایای موتور پله ای پیچ خطی در کاربرد ماشین ابزار به شرح زیر است:
 

1. دستگاه درایو خطی می تواند به ظرفیت کمتر از 1 میکرومتر بر ثانیه یا سرعت تا 5 متر بر ثانیه دست یابد.سیستم درایو خطی می تواند ویژگی های سرعت ثابت را تضمین کند و انحراف سرعت بهتر از 0.01٪ ± است.در کاربردهایی که نیاز به شتاب بیشتر دارند، موتورهای پله ای پیچی خطی کوچکتر می توانند به راحتی شتابی بیشتر از 10 گرم را ارائه دهند، در حالی که موتورهای سنتی معمولاً شتابی در محدوده 1 گرم ایجاد می کنند.
 

2. موتور پله ای پیچ خطی ساختار ساده ای دارد و از اجزای کمی تشکیل شده است، بنابراین نیاز به روغن کاری کمتری دارد (راهنمای خطی نیاز به روانکاری منظم دارد).این بدان معنی است که عمر طولانی دارد و تمیز کار می کند.در مقابل، سیستم درایو سنتی از بیش از 20 قسمت شامل موتور، کوپلینگ، بال اسکرو، بلوک U-Block، بلبرینگ، بلوک بالش و سیستم روانکاری تشکیل شده است.
 

از دیگر مزایای موتور پله ای پیچ خطی می توان به نیروی کمتر و ریپل سرعت کمتر اشاره کرد که در نتیجه پروفیل حرکتی با ثبات تر را تضمین می کند.البته بستگی به ساختار موتور، صفحه مغناطیسی و نرم افزار رانندگی دارد.به منظور بهره‌گیری از ترمز دینامیکی ذاتی موتور پله‌ای پیچ خطی، تقویت‌کننده محرک باید به‌طور مؤثر نیروی الکتروموتور معکوس (EMF) را کنترل کند، حتی اگر منبع تغذیه سیستم خاموش باشد.برای اطمینان از افزایش نیرو، می‌توان چندین موتور پله‌ای پیچی خطی را به صورت «پشت به پشت» نصب کرد.صفحات مغناطیسی اضافی نیز می توانند برای اطمینان از سفر نامحدود قابل توجه (محدود شده توسط تجهیزات بازخورد و طول کابل) بدون از دست دادن دقت اضافه شوند.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب موتور پله ای هیبریدی تامین کننده. حق چاپ © 2023 casunsteppermotor.com . تمامی حقوق محفوظ است.