محصولات
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد زمینه های کاربردی PM Motors
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-020-36907671
اکنون تماس بگیرید

زمینه های کاربردی PM Motors

2023-05-05

آخرین اخبار شرکت در مورد زمینه های کاربردی PM Motors

موتور PM نوعی موتور سنکرون آهنربای دائمی است که آهنرباهای دائمی را روی روتور ادغام می کند و با موتورهای القایی سنتی متفاوت است.موتورهای PM دارای مزایایی مانند راندمان بالا، گشتاور راه اندازی بالا، دقت بالا و صدای کم هستند.آنها به طور گسترده در بسیاری از زمینه های کاربردی استفاده می شوند، از جمله:

 

   تولید صنعتی:موتورهای PM را می توان در تجهیزات اتوماسیون مختلف، ربات های خط تولید استفاده کرد و به طور گسترده در ماشین آلات تولید خودکار، ماشین های برش، ماشین های چاپ، ماشین های بسته بندی، ماشین های نساجی و غیره استفاده می شود.

 

   حمل و نقل:موتورهای PM را می توان در موتورهای محرک ماشین های الکتریکی، اتومبیل های هیبریدی، دوچرخه های برقی، موتورسیکلت ها، متروها و سایر ابزارهای حمل و نقل استفاده کرد.

 

   لوازم خانگی:موتورهای PM را می توان در تهویه مطبوع، ماشین لباسشویی، یخچال، کابینت ضد عفونی، لوازم آشپزخانه و سایر لوازم خانگی استفاده کرد.

 

   پزشکی:موتورهای PM را می توان در چاقوهای جراحی الکتریکی، تجهیزات پزشکی، تجهیزات دارویی و سایر زمینه های پزشکی استفاده کرد.

 

   هوافضا:موتورهای PM را می توان در سیستم های موقعیت یابی ماهواره ای، هدایت موشک، هواپیماهای خورشیدی و سایر زمینه های هوافضا استفاده کرد.

 

 

آخرین اخبار شرکت زمینه های کاربردی PM Motors  0

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب موتور پله ای هیبریدی تامین کننده. حق چاپ © 2023 casunsteppermotor.com . تمامی حقوق محفوظ است.