محصولات
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد راهنمای انتخاب کاهنده سیاره ای.
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-020-36907671
اکنون تماس بگیرید

راهنمای انتخاب کاهنده سیاره ای.

2023-02-07

آخرین اخبار شرکت در مورد راهنمای انتخاب کاهنده سیاره ای.

کاهنده های سیاره ای به دلیل گشتاور بالا، سفتی پیچشی بالا، واکنش کم و سایر ویژگی ها اغلب در زمینه کنترل حرکت دقیق استفاده می شوند.محدوده برنامه بسیار گسترده است و تقریباً کل زمینه اتوماسیون را پوشش می دهد.

 

در صنعت اتوماسیون، به عنوان دومین تجهیزات مکانیکی عمومی مورد استفاده، نحوه انتخاب صحیح کاهنده سیاره ای بسیار مهم است.انتخاب یک کاهنده مناسب می تواند گشتاور بیشتری را فراهم کند تا بهترین اثر در بهترین سرعت حاصل شود، اینرسی چرخشی بار کاهش یابد و پایداری تجهیزات افزایش یابد.بر اساس برآورده شدن کاربرد، اقتصاد نیز باید در نظر گرفته شود.به این معنی که شاخص های فنی کاهنده سیاره ای می تواند نیازهای تجهیزات را برآورده کند و در هزینه ها صرفه جویی کند."بیش از حد" و "زیر" هر دو منجر به هدر رفتن هزینه می شود.بنابراین چگونه می توانیم کاهش دهنده سیاره ای "اقتصادی و عملی" را انتخاب کنیم؟

 

1. تعداد قاب را با توجه به گشتاور تعیین کنید: منبع قدرت پس از نسبت کاهش اثر تقویت گشتاور را خواهد داشت.مقدار گشتاور خروجی کاهنده متناسب با نسبت کاهش است.هر چه نسبت بیشتر باشد، مقدار گشتاور بالاتر خواهد بود.با این حال، مجموعه دنده کاهنده محدودیت هایی دارد، بنابراین گشتاور خروجی نامی کاهنده سیاره ای به این معنی است که محصول می تواند تحت این داده ها به طور پایدار کار کند، بنابراین شماره جعبه باید با توجه به گشتاور مورد نیاز انتخاب شود.

 

2. مدل به دقت بستگی دارد: موقعیت یابی در فرآیند اتوماسیون مورد نیاز خواهد بود.هنگامی که دقت موقعیت یابی بالاتر است، محصولات سطح بالاتر باید انتخاب شوند و بالعکس.دقت کاهنده سیاره ای را "خلاصه عقب" می نامند که به فاصله مجموعه دنده اشاره دارد.به عنوان مقدار زاویه ای تعریف می شود که شفت خروجی کاهنده سیاره ای می تواند زمانی که انتهای ورودی ثابت است بچرخد.هرچه فاصله برگشت کمتر باشد، دقت بالاتر و هزینه بیشتر است.کاربران می توانند با توجه به وضعیت واقعی خود دقت مناسب را انتخاب کنند.

 

3. با توجه به اندازه نصب انتخاب کنید: اندازه قسمت جلویی موتور سروو.انتهای ورودی کاهنده سیاره ای باید کاملاً با اندازه انتهای خروجی سروو موتور مطابقت داشته باشد.

 

4. با توجه به ظاهر انتخاب کنید: با توجه به نیاز مشتری، سری استاندارد شفت خروجی و سطح اتصال برای کاربران وجود دارد که می توانند از بین آنها انتخاب کنند یا با توجه به نیازهای خاص کاربران سفارشی شوند.

 

5. انتخاب با توجه به نیروی شعاعی محوری: عمر کاهنده دنده سیاره ای تحت تأثیر یاتاقان داخلی قرار می گیرد و عمر بلبرینگ را می توان با بار و سرعت محاسبه کرد.هنگامی که بار نیروی شعاعی محوری کاهنده دنده زیاد باشد، عمر یاتاقان کوتاه می شود.در این زمان توصیه می شود محصولی با درجه بالاتر انتخاب کنید.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب موتور پله ای هیبریدی تامین کننده. حق چاپ © 2023 casunsteppermotor.com . تمامی حقوق محفوظ است.