محصولات
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد استاتور و محصولات روتور چگونه زخم می شوند؟ اصل کار و فرآیند سیم پیچی دستگاه سیم پیچ چیست؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-020-36907671
اکنون تماس بگیرید

استاتور و محصولات روتور چگونه زخم می شوند؟ اصل کار و فرآیند سیم پیچی دستگاه سیم پیچ چیست؟

2022-12-07

آخرین اخبار شرکت در مورد استاتور و محصولات روتور چگونه زخم می شوند؟ اصل کار و فرآیند سیم پیچی دستگاه سیم پیچ چیست؟

نام دستگاه سیم پیچ نشان می دهد که برای سیم پیچی، سیم پیچی محصولات سیم به اجسام ثابت استفاده می شود، اما در اینجا عمدتاً به سیم پیچی محصولات روتور استاتور اشاره دارد و سیم اصلی سیم میناکاری شده است.

 

یک مثال ساده برای ما بزنید!وقتی 8090 بچه بود، مادرم می‌توانست ژاکت ببافد.بسیاری از ژاکت ها به شکل خمیر سرخ شده بودند.کشیدن نخ ها و گره زدن به راحتی هنگام بافتن ژاکت بسیار ناخوشایند بود.برای حل این مشکل، معمولاً پشم‌های تاب‌دار خمیر سرخ‌شده را به یک توپ پشمی می‌پیچیدند که باعث می‌شد ژاکت‌های بافتنی راحت‌تر شوند.این فرآیند سیم پیچ تقریباً همان کاری است که ماشین سیم پیچ باید انجام دهد.دستگاه سیم پیچ چگونه کار می کند؟

 

اصل کار دستگاه سیم پیچ عمدتاً به فرآیند سیم پیچی مربوط می شود.هنگامی که نمودار سیم پیچی استاتور و روتور موجود باشد، برنامه سیم پیچ مربوطه ساخته می شود.پس از وارد شدن به سیستم PLC می توان آن را کنترل کرد.پس از اتمام اشکال زدایی، مجموعه ای از فرآیندهای کاملاً خودکار است.دکمه شروع را فشار دهید و نازل با سیم شروع به کار می کند.طبق برنامه سیم پیچ، دستگاه سیم پیچ خارجی به طور کلی از سیم پیچ نوع چنگال پرنده استفاده می کند و دستگاه سیم پیچ داخلی به طور کلی از سیم پیچ بالا و پایین برای تکمیل کل فرآیند استفاده می کند. در محدوده مجازاین عمدتا شامل سه جنبه است: سیم کشی خودکار، سیم پیچی خودکار و انتقال خودکار.هنگامی که سیم پیچ می شود، دستگاه به طور خودکار سیم را قطع می کند و سپس محصول را می توان برداشت و با محصول استاتور جایگزین کرد.اگر سایر محصولات نیاز به پردازش داشته باشند، می توان قالب را برداشت و قالب مربوطه را جایگزین کرد.به این ترتیب عملیات معکوس حالت خط مونتاژ را تشکیل می دهد و تولید انبوه استاتور و روتور می تواند محقق شود.

 

با توسعه و پیشرفت مداوم علم و فناوری و همچنین گسترش تقاضای صنعتی، حالت سیم پیچ سنتی دیگر نمی تواند نیاز سیم پیچی استاتور و روتور را برآورده کند و به تدریج جایگزین شده است.دستگاه سیم پیچ تمام اتوماتیک جدید شروع به جاروب در بازار کرده و به تدریج در سیم پیچی صنایع مختلف اعمال می شود.مانند: موتور مدل هواپیما، موتور ماشین تعادل، موتور اسکوتر، موتور وسیله نقلیه با انرژی جدید، ترانسفورماتور چرخشی، استاتور فن، موتور چرخشی ماشین، استاتور فن رادیاتور، دستگاه حفاظت گیاه، استاتور سیم پیچ بیرونی مختلف و غیره، یا سیم پیچ موتور بدون برس ابزار الکتریکی، پمپ آب، موتورهای پله ای، موتورهای جاروبرقی، گیت دروازه، وینچ و غیره.

 

مشاهده می شود که دستگاه سیم پیچ در بسیاری از صنایع کاربرد فراوانی دارد.با این حال، به منظور پاسخگویی به تقاضاهای بیشتر و تولید انبوه، دستگاه سیم پیچ هنوز نیاز به بهبود و توسعه مداوم دارد.من معتقدم که دستگاه سیم پیچ در آینده می تواند قدرتمندتر باشد!

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب موتور پله ای هیبریدی تامین کننده. حق چاپ © 2023 casunsteppermotor.com . تمامی حقوق محفوظ است.