محصولات
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد چگونه درایور استپر موتور به طور دقیق کار می کند؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-020-36907671
اکنون تماس بگیرید

چگونه درایور استپر موتور به طور دقیق کار می کند؟

2023-03-01

آخرین اخبار شرکت در مورد چگونه درایور استپر موتور به طور دقیق کار می کند؟

موتور پله ای موتور خاصی است که برای کنترل استفاده می شود.چرخش آن گام به گام در یک زاویه ثابت (به نام "زاویه گام") عمل می کند.ویژگی آن این است که هیچ خطای انباشته ای وجود ندارد (دقت 100٪ است، بنابراین به طور گسترده ای در کنترل های مختلف حلقه باز استفاده می شود.
 

عملکرد موتور پله باید توسط یک دستگاه الکترونیکی هدایت شود.این دستگاه درایور موتور پله است.سیگنال پالس ارسال شده توسط سیستم کنترل را به جابجایی زاویه ای موتور پله ای تبدیل می کند.به عبارت دیگر، هر سیگنال پالسی که توسط سیستم کنترل ارسال می‌شود، باعث می‌شود که موتور پله‌ای یک زاویه پله از طریق درایور بچرخد.بنابراین سرعت موتور پله ای متناسب با فرکانس سیگنال پالس است.بنابراین، کنترل فرکانس سیگنال پالس پله می تواند به طور دقیق سرعت موتور را تنظیم کند.با کنترل تعداد پالس های پله، می توان موتور را به طور دقیق قرار داد.
 

موتور پله ای توسط درایور زیربخش هدایت می شود و زاویه گام آن کوچکتر می شود.به عنوان مثال، هنگامی که راننده در حالت 10 تقسیم بندی کار می کند، زاویه گام آن تنها یک دهم "زاویه پله ذاتی موتور" است، به این معنا که "زمانی که راننده در حالت گام کامل بدون تقسیم کار می کند، کنترل سیستم یک پالس پله ارسال می کند و موتور 1.8 درجه می چرخد.هنگامی که درایور زیربخش در حالت 10 تقسیم بندی کار می کند، موتور فقط 0.18 درجه می چرخد ​​که مفهوم اصلی زیربخش است.تابع subdivision به طور کامل توسط راننده با کنترل دقیق جریان فاز موتور که مستقل از موتور است ایجاد می شود.
 

مزیت اصلی درایور تقسیم شده این است که نوسان فرکانس پایین موتور را کاملاً از بین می برد.نوسان فرکانس پایین ویژگی ذاتی موتور پله ای (به ویژه موتور راکتیو) است و تقسیم بندی فرعی تنها راه حذف آن است.اگر موتور پله‌ای شما گاهی اوقات نیاز به کار در ناحیه تشدید دارد (مانند راه رفتن با قوس)، راننده زیربخش تنها انتخاب است.گشتاور خروجی موتور افزایش می یابد.

 

 

آخرین اخبار شرکت چگونه درایور استپر موتور به طور دقیق کار می کند؟  0

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب موتور پله ای هیبریدی تامین کننده. حق چاپ © 2023 casunsteppermotor.com . تمامی حقوق محفوظ است.