محصولات
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد چگونه توان موتور پله ای را محاسبه کنیم؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-020-36907671
اکنون تماس بگیرید

چگونه توان موتور پله ای را محاسبه کنیم؟

2023-02-09

آخرین اخبار شرکت در مورد چگونه توان موتور پله ای را محاسبه کنیم؟

از نظر تئوری، توان موتور پله ای را می توان در هنگام کار محاسبه کرد، اما در کل از نظر قدرت علمی نیست.از آنجایی که توان مصرفی موتور با افزایش یا کاهش سرعت کنترل تغییر می کند، هر نقطه زمانی خود ولتاژ تولید می کند و ولتاژ تولید شده در زمان های مختلف دقیقاً یکسان نیست.ولتاژ تولید شده توسط موتور به طور همزمان ولتاژ ورودی را جبران می کند، بنابراین توان محاسبه شده فقط در یک لحظه خاص است و نمی تواند کل آن را نشان دهد.بنابراین، چگونه می توان قدرت پله موتور را محاسبه کرد، بنابراین از گشتاور برای اندازه گیری آن استفاده می کنیم.


موتور پله ای با گشتاور کم مشخص می شود و پس از تجاوز از سرعت نامی، گشتاور به شدت کاهش می یابد.رابطه بین این دو غیرخطی است.بنابراین برای یک استپر موتور، توان خروجی در سرعت های مختلف متفاوت است.بنابراین، ما عمدتاً در هنگام انتخاب مدل ها به پارامتر گشتاور اشاره می کنیم.اگر باید درک کاملی از نحوه محاسبه توان موتور پله ای داشته باشید، می توانید به روش محاسبه زیر مراجعه کنید:


گشتاور و توان به صورت زیر تبدیل می شوند: P=Ω · M، زیرا Ω=2 π· n/60، P=2 πnM/60;P توان، واحد وات، Ω سرعت زاویه ای بر ثانیه، واحد رادیان، n سرعت چرخش در دقیقه، M واحد گشتاور نیوتن متر است.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب موتور پله ای هیبریدی تامین کننده. حق چاپ © 2023 casunsteppermotor.com . تمامی حقوق محفوظ است.