محصولات
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد چگونه با عدم تطابق اینرسی موتور پله ای مقابله کنیم؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-020-36907671
اکنون تماس بگیرید

چگونه با عدم تطابق اینرسی موتور پله ای مقابله کنیم؟

2023-02-18

آخرین اخبار شرکت در مورد چگونه با عدم تطابق اینرسی موتور پله ای مقابله کنیم؟

عدم تطابق اینرسی تفاوت بین اینرسی سیستم و اینرسی موتور پله ای است.برای ماشین هایی که با موتورهای پله ای کار می کنند، توصیه می شود از عدم تطابق اینرسی بزرگ جلوگیری شود.1. علاوه بر اینرسی سیستمی که رانده می شود، خود استپر موتور نیز دارای اینرسی است که باید بر آن غلبه کرد.دوم، اصطکاک بیشتر بر اینرسی تأثیر می گذارد.ثالثاً، گشتاور بیش از حد از موتور پله ای بزرگ باعث ایجاد یک سری مشکلات می شود.
 

عدم تطابق اینرسی تا حد زیادی بر حالت عملکرد موتور پله ای تأثیر می گذارد.به دلیل اینرسی بسیار ناهماهنگ، موتور نمی تواند به سرعت شتاب بگیرد و شتاب بگیرد.اگر گشتاور کافی داشته باشند، اما عدم تطابق اینرسی وجود داشته باشد، ممکن است بار در زمان یا مکان مناسب شروع یا متوقف نشود.در شدیدترین موارد، عدم تطابق اینرسی منجر به پرش یا کار نکردن موتور پله‌ای و همچنین صدا، لرزش و گرما می‌شود.
 

راه های مختلفی برای مقابله با عدم تطابق اینرسی وجود دارد.یکی این است که به سادگی اندازه و تطابق موتور و بار را تنظیم کنید و اطمینان حاصل کنید که نسبت اینرسی بار به روتور بین 1:1 و 10:1 یا نزدیک به این نسبت باشد... 3:1 قابل اعمال است. به سیستم های با کارایی بالا
 

اگر به دلایلی این امکان پذیر نباشد، می توان از برخی تکنیک ها برای مقابله با عدم تطابق بیش از حد اینرسی استفاده کرد.یکی از راه ها این است که موتور را در مدت زمان طولانی شتاب و کاهش سرعت حرکت دهید تا موتور تعداد مراحل را از دست ندهد و وضعیت ناهمزمان وجود نداشته باشد.یک هشدار: این کار باعث کاهش راندمان و توان عملیاتی می شود، زیرا رسیدن به سرعت کامل و خاموش شدن کامل به زمان بیشتری نیاز دارد.یکی از راه حل ها استفاده از گیربکس با طراحی معقول روی موتور است.این می تواند مشکل عدم تطابق اینرسی را حل کند، اگرچه ملاحظات طراحی و پیچیدگی بیشتری را معرفی می کند.

 

 

آخرین اخبار شرکت چگونه با عدم تطابق اینرسی موتور پله ای مقابله کنیم؟  0

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب موتور پله ای هیبریدی تامین کننده. حق چاپ © 2023 casunsteppermotor.com . تمامی حقوق محفوظ است.