محصولات
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد چگونه می توان چرخش رو به جلو و معکوس موتور پله را درک کرد؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-020-36907671
اکنون تماس بگیرید

چگونه می توان چرخش رو به جلو و معکوس موتور پله را درک کرد؟

2022-12-22

آخرین اخبار شرکت در مورد چگونه می توان چرخش رو به جلو و معکوس موتور پله را درک کرد؟

چرخش رو به جلو و معکوس موتور پله ای چگونه محقق می شود و سیگنال جهت موتور پله چیست؟سیگنال سطح جهت DIR برای کنترل جهت چرخش موتور پله ای استفاده می شود.این انتهای در سطح بالایی قرار دارد و موتور در یک جهت می چرخد.این انتهای سطح پایین است و موتور فرمان دیگر است.کموتاسیون موتور باید پس از توقف موتور انجام شود و سیگنال کموتاسیون باید پس از پایان پالس CP بعدی در جهت قبلی و قبل از پالس CP بعدی در جهت بعدی ارسال شود.هنگامی که کنترلر شما (کامپیوتر بالایی) دو پالس (پالس های مثبت و منفی) ارسال می کند یا دامنه سیگنال پالس مطابقت ندارد، باید از ماژول سیگنال خود برای تبدیل آن به تک پالس 5 ولت (جهت پالس به علاوه) استفاده کنیم.

 

1. ورودی سوئیچ شماره گیری به ماژول سیگنال تک پالس باید به موقعیت "تک پالس" تبدیل شود.هنگامی که خروجی پالس وجود دارد، موتور می چرخد.جهت چرخش موتور را می توان با تغییر سطح بالا و پایین سیگنال جهت تغییر داد.برای زمان بندی خاص به مشخصات ماژول سیگنال مراجعه کنید.

 

2. ورودی سوئیچ شماره گیری به ماژول سیگنال پالس دوگانه باید به موقعیت "پالس دوگانه" تبدیل شود.هنگامی که یک پالس مثبت ارسال می شود، موتور به جلو می چرخد.هنگامی که یک پالس منفی ارسال می شود، موتور معکوس می شود.پالس های مثبت و منفی را نمی توان همزمان داد و زمان بندی خاص می تواند به مشخصات ماژول سیگنال اشاره داشته باشد.چگونه جهت حرکت موتور پله ای را که برخلاف الزامات است تنظیم کنیم؟دو راه برای رسیدن به این هدف وجود دارد: یکی تغییر سیگنال جهت سیستم کنترل است.روش دیگر تغییر جهت با تنظیم سیم کشی موتور پله است.روش خاص به شرح زیر است: برای موتورهای دو فاز، فقط خط موتور یک فاز را به درایور موتور پله مانند A+و A - تعویض کنید.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب موتور پله ای هیبریدی تامین کننده. حق چاپ © 2023 casunsteppermotor.com . تمامی حقوق محفوظ است.