محصولات
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد زاویه پله و شماره گروه سیم پیچ موتور پله ای هیبریدی دوفاز، سه فاز و پنج فاز
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-020-36907671
اکنون تماس بگیرید

زاویه پله و شماره گروه سیم پیچ موتور پله ای هیبریدی دوفاز، سه فاز و پنج فاز

2023-01-04

آخرین اخبار شرکت در مورد زاویه پله و شماره گروه سیم پیچ موتور پله ای هیبریدی دوفاز، سه فاز و پنج فاز

همانطور که همه ما می دانیم، موتور پله ای یک موتور پله ای عنصر کنترل حلقه باز است که سیگنال پالس الکتریکی را به جابجایی زاویه ای یا جابجایی خطی تبدیل می کند.به طور خلاصه، این وسیله ای است که باعث می شود اجسام جابجایی زاویه ای نسبی ایجاد کنند.با کنترل توالی، فرکانس و تعداد پالس های الکتریکی اعمال شده به سیم پیچ موتور، می توان به کنترل جهت، سرعت و زاویه چرخش موتور پله پی برد.
 

اما هنگام انتخاب نوع متداول، موتور پله دوفاز، سه فاز و پنج برابر نامیده می شود.این اسمش چطوره؟
 

موتورهای پله ای معمولاً از روکش های انتهایی جلو و عقب، یاتاقان ها، شفت های مرکزی، هسته های روتور، هسته های استاتور، اجزای استاتور، واشرهای موجدار، پیچ ها و سایر قطعات تشکیل شده اند و توسط سیم پیچ هایی که بر روی شکاف های استاتور پیچ می شوند به حرکت در می آیند.به طور معمول، سیم پیچ شده در یک دایره، شیر برقی نامیده می شود، در حالی که در یک موتور، سیم پیچ بر روی شکاف استاتور، سیم پیچ، سیم پیچ یا فاز نامیده می شود.
 

با توجه به سیم پیچ بالایی استاتور، دو فاز، سه فاز و پنج سری مساوی وجود دارد.محبوب ترین موتور پله ای هیبریدی دو فاز است که بیش از 97 درصد از سهم بازار را به خود اختصاص داده است.دلیل آن این است که نسبت عملکرد هزینه بالایی دارد و با درایوهای زیربخش به خوبی کار می کند.زاویه گام اصلی این موتور 1.8 درجه در پله است.با درایور نیم پله، زاویه گام به 0.9 درجه کاهش می یابد.با درایور زیربخش، زاویه گام را می توان به 256 بار (0.007 درجه / میکرو استپ) تقسیم کرد.به دلیل اصطکاک و دقت ساخت، دقت کنترل واقعی کمی پایین است.یک موتور پله ای مشابه را می توان با درایورهای تقسیم بندی شده مختلف برای تغییر دقت و اثر مجهز کرد.حالت عملیات چهار فاز چهار ضربان، یعنی AB-BC-CD-DA-AB، و حالت عملیات چهار فاز هشت، یعنی A-AB-B-BC-C-CD-D-DA-A وجود دارد.
 

دو فاز: 2 گروه یا 4 گروه، زاویه گام 1.8 درجه
سه فاز: 3 گروه، زاویه گام 1.2 درجه
پنج فاز: 5 گروه، زاویه گام 0.72 درجه

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب موتور پله ای هیبریدی تامین کننده. حق چاپ © 2023 casunsteppermotor.com . تمامی حقوق محفوظ است.