محصولات
NEWS
صفحه اصلی > News > اخبار شرکت در مورد تاریخچه توسعه موتورهای پله ای
EVENTS
با ما تماس بگیرید
86-020-36907671
اکنون تماس بگیرید

تاریخچه توسعه موتورهای پله ای

2023-05-02

آخرین اخبار شرکت در مورد تاریخچه توسعه موتورهای پله ای

دهه 1960: اولین اجرای موتور پله ای با تغییر جهت قطب های الکترومغناطیسی موتور به دست آمد.متعاقباً موتورهای پله ای از نوع جریان گردابی و میدان مغناطیسی پیچیده تری توسعه یافتند و روش های کنترل این موتورهای پله ای نیز به تدریج پیشرفته تر شد.

 

دهه 1980: با توسعه مداوم فناوری مدارهای مجتمع، سطح هوشمندی کنترلر افزایش یافت و موتورهای پله ای به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفتند.در این دوره، عملکرد و روش های کنترلی موتورهای پله ای به بهبود ادامه داد.

 

اوایل قرن بیست و یکم: با پیشرفت مداوم فناوری رایانه، دقت و کارایی کنترل استپر موتور بسیار بهبود یافته است.انواع بیشتری از موتورهای پله ای مانند دو فاز، سه فاز، پنج فاز، شش فاز و ... با توجه به سناریوهای کاربردی مختلف راه اندازی شده است.

 

آینده: با توسعه سریع صنعت 4.0 و اینترنت اشیا، موتورهای پله ای به سمت مسیرهای هوشمندتر، کارآمدتر و شبکه ای توسعه خواهند یافت.انتظار می رود که موتورهای پله ای دقت کنترل و کارایی خود را بیشتر بهبود بخشند، هزینه ها و حجم را کاهش دهند و خدمات قابل اعتمادتر و کارآمدتری را برای تولید اتوماسیون صنعتی ارائه دهند.

به طور خلاصه، موتورهای پله ای از طریق توسعه و نوآوری مستمر نیازهای مردم را برای دقت و کارایی برآورده می کنند و دامنه کاربرد آنها همچنان در حال گسترش است.آنها نقش مهمی در زمینه های گسترده تر ایفا خواهند کرد.

 

 

آخرین اخبار شرکت تاریخچه توسعه موتورهای پله ای  0

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب موتور پله ای هیبریدی تامین کننده. حق چاپ © 2023 casunsteppermotor.com . تمامی حقوق محفوظ است.