محصولات
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد دلیل اینکه موتور پله فقط می لرزد اما نمی چرخد؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-020-36907671
اکنون تماس بگیرید

دلیل اینکه موتور پله فقط می لرزد اما نمی چرخد؟

2022-12-30

آخرین اخبار شرکت در مورد دلیل اینکه موتور پله فقط می لرزد اما نمی چرخد؟

یکی از دلایلی که موتور پله فقط می لرزد و نمی چرخد ​​این است که سیم کشی اشتباه است.موتور کمی به جلو و عقب می چرخد ​​و سپس به جلو و عقب می لرزد.دلیل اینکه موتور پله فقط می لرزد اما نمی چرخد ​​این است که برنامه اشتباه است.پالس برنامه خیلی سریع داده می شود و موتور نمی تواند پاسخ دهد، بنابراین باید لرزش را دنبال کند.

 

راه حل 1: اگر استپ موتور فقط می لرزد و نمی چرخد، مدار را بررسی کنید.اگر اولین سیم کشی است، حتما خط فاز موتور را تایید کنید یا مطابق نقشه سیم کشی کنید.هنگامی که استپر موتور فقط می لرزد و نمی چرخد، سیم کشی درایور نباید اشتباه وصل شود.اگر موتور پله ای در حال استفاده فقط می لرزد و نمی چرخد، ابتدا بررسی کنید که آیا مدار موتور آسیب دیده یا قطع شده است.اگه قطع بشه هم باعث این حالتی میشه که گفتی.

 

راه حل دوم برای این مشکل که استپ موتور فقط می لرزد اما نمی چرخد، بررسی بار است.اگر بار خیلی سنگین باشد، موتور برای بازرسی از بار جدا می شود.

 

راه حل 3: فرکانس پالس ورودی را بررسی کنید.فرکانس ورودی موتور پله ای نباید خیلی زیاد باشد.اگر بیش از حد بالا باشد، موتور نمی چرخد.

 

دلیل اینکه استپ موتور فقط می لرزد و نمی چرخد ​​چیست؟دلیل دیگر این است که فرکانس بلند شدن بیش از حد یا بار سنگین است و گشتاور خروجی توسط موتور کافی نیست.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب موتور پله ای هیبریدی تامین کننده. حق چاپ © 2023 casunsteppermotor.com . تمامی حقوق محفوظ است.