محصولات
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد چه چیزی فرکانس پالس موتور پله ای را کنترل می کند؟ چگونه فرکانس پالس را کنترل کنیم؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-020-36907671
اکنون تماس بگیرید

چه چیزی فرکانس پالس موتور پله ای را کنترل می کند؟ چگونه فرکانس پالس را کنترل کنیم؟

2023-01-06

آخرین اخبار شرکت در مورد چه چیزی فرکانس پالس موتور پله ای را کنترل می کند؟ چگونه فرکانس پالس را کنترل کنیم؟

به دلیل ساختار منحصر به فرد خود، استپر موتور هنگام خروج از کارخانه با "زاویه پله ذاتی موتور" مشخص می شود (به عنوان مثال 0.9 درجه / 1.8 درجه، به این معنی که زاویه هر مرحله از عملکرد نیم پله 0.9 درجه است. و 1.8 درجه برای عملیات مرحله کامل).

 

با این حال، در بسیاری از موارد و موارد کنترل دقیق، زاویه کل گام بیش از حد بزرگ است که بر دقت کنترل تأثیر می گذارد و ارتعاش بیش از حد بزرگ است.بنابراین لازم است زاویه پله ذاتی موتور در بسیاری از مراحل تکمیل شود که به آن درایو زیربخشی می گویند.دستگاه الکترونیکی که می تواند به این عملکرد برسد، درایو زیربخش نامیده می شود.
 

V=P* θ ​​e÷360*m
5: سرعت موتور (r/s) P: فرکانس پالس (Hz) θ e: زاویه پله ذاتی موتور m: تقسیم بندی (گام کامل 1، نیم گام 2 است)

 

زاویه چرخش موتور پله ای مستقل از فرکانس سیگنال محاسبه می شود.تعداد پالس ها 10 عدد می باشد.زاویه استپ موتور 1.8 درجه است.سپس موتور پله باید 18 درجه بچرخد.
 

پالس به چرخه ای از سطح سیم پیچ موتور از بالا به پایین یا از پایین به بالا اشاره دارد.چند چرخه تبدیل چندین پالس هستند و فرکانس تعداد تبدیل در یک ثانیه است نه تعداد انرژی در یک ثانیه.اگر فرکانس سیگنال پالس ارسال شده توسط plc 50 هرتز باشد، به این معنی است که سرعت موتور پله ای برای اجرای تعداد پالس ها 50 سیکل در یک ثانیه است.
 

سیگنال پالس منبع خواندن الکتریکی موتور پله ای است که با ناپیوستگی مشخص می شود.هر بار که موتور پله ای سیگنال پالس دریافت می کند، در یک زاویه خاص می چرخد.کنترلر تعداد مشخصی سیگنال پالس می فرستد و موتور در یک زاویه مشخص می چرخد.فرکانس پالس بالا باعث می شود موتور به سرعت بچرخد.یکی کمیت کل است و دیگری کمیت در ثانیه که تفاوت است.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب موتور پله ای هیبریدی تامین کننده. حق چاپ © 2023 casunsteppermotor.com . تمامی حقوق محفوظ است.