محصولات
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد استپر موتور ترمز چیست؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-020-36907671
اکنون تماس بگیرید

استپر موتور ترمز چیست؟

2023-03-07

آخرین اخبار شرکت در مورد استپر موتور ترمز چیست؟

استپر موتور مجهز به انکودر، کاهنده و ترمز برای بهبود دامنه کاربردی و عملکرد موتور است، بنابراین استپر موتور ترمز چیست؟
 

اصطلاحاً استپر موتور ترمز برای افزودن یک دستگاه ترمز نگهدارنده به دم استپر موتور، یعنی دستگاه ترمز است.

هنگامی که استپر موتور روشن می شود، ترمز نگهدارنده نیز روشن می شود و دستگاه ترمز نیز از شفت خروجی استپر موتور جدا می شود تا موتور بتواند به طور عادی کار کند.هنگامی که برق قطع می شود، ترمز آزاد کننده شفت موتور را محکم نگه می دارد.برای اطمینان از روشن یا خاموش بودن موتور، عملکرد مکرر راه اندازی و متوقف کردن موتور پله ای را درک کنید.
 

مزایای موتور پله ای ترمز چیست و در چه صنعتی کاربرد زیادی دارد؟
 

برای موتور پله ای مجهز به ترمز، ترمز مغناطیسی دائمی اتخاذ شده دارای ویژگی های پاسخ سریع، نیروی نگهدارنده زیاد، عمر طولانی و غیره است. هنگامی که موتور بالا و پایین حرکت می کند، هنگامی که تجهیزات خاموش می شود، می تواند گشتاور را حفظ کند. ، به طوری که جسم کار نمی افتد، که علاوه بر این تنوع استفاده از موتور پله را بهبود می بخشد.
 

در حال حاضر، به طور گسترده ای در ماشین آلات توزیع، آسانسور، ماشین ابزار CNC، کشنده مخروطی، ماشین آلات بسته بندی و سایر تجهیزات اتوماسیون استفاده می شود، زیرا این صنایع اغلب هنگام کار از دستگاه های استارت-استاپ استفاده می کنند.

 

 

آخرین اخبار شرکت استپر موتور ترمز چیست؟  0

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب موتور پله ای هیبریدی تامین کننده. حق چاپ © 2023 casunsteppermotor.com . تمامی حقوق محفوظ است.