محصولات
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد چه رابطه ای بین این دو وجود دارد؟ چه نقشی دارد؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-020-36907671
اکنون تماس بگیرید

چه رابطه ای بین این دو وجود دارد؟ چه نقشی دارد؟

2023-03-08

آخرین اخبار شرکت در مورد چه رابطه ای بین این دو وجود دارد؟ چه نقشی دارد؟

با پیشرفت سریع صنعت ماشین آلات الکتریکی، کاربرد ماشین آلات الکتریکی به تدریج در همه اقشار جامعه نفوذ کرده است که کمک بزرگی به تولید و زندگی ما کرده است.بسیاری از دوستان به ماشین آلات برقی علاقه دارند و کنجکاو هستند که چرا می توان آن را روشن کرد؟داخل موتور چیست؟
 

استاتور موتور و روتور چیست؟
 

قسمت داخلی موتور عمدتاً از دو قسمت استاتور و روتور تشکیل شده است که فکر می کنم شنیده اید.قسمت ثابت را استاتور، قسمت دوار را روتور و بقیه قسمت ها را درایور، پوشش انتهایی، تیغه فن، پوسته و غیره تشکیل می دهند.
 

نقش استاتور و روتور چیست؟
 

1. عملکرد اصلی استاتور تولید میدان مغناطیسی است که از هسته آهنی، سیم پیچ سیم پیچ و پایه تشکیل شده است.سیم پیچ ها در هسته استاتور توزیع می شوند و هنگامی که جریان از آن عبور می کند، نیروی الکتروموتور القایی ایجاد می شود و انرژی الکتریکی تبدیل می شود.
 

2. روتور عمدتا از هسته آهنی، شفت دوار، سیم پیچ، آهنربا و غیره تشکیل شده است. شفت جزء اصلی است که وزن روتور را تحمل می کند، گشتاور را منتقل می کند و توان مکانیکی را تولید می کند.
 

به بیان دقیق، میدان های مغناطیسی روی استاتور و روتور وجود دارد.تفاوت این است که روتور از طریق تبدیل الکتریکی و استاتور از طریق تبدیل مغناطیسی الکتریسیته تولید می کند.هر دو در مجموع به عنوان میدان های مغناطیسی آرمیچر نامیده می شوند.در طی فرآیند تغییر توالی فاز منبع تغذیه استاتور موتور، میدان مغناطیسی استاتور نیز تغییر می کند و موتور به چرخش خود ادامه می دهد.

 

 

آخرین اخبار شرکت چه رابطه ای بین این دو وجود دارد؟ چه نقشی دارد؟  0

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب موتور پله ای هیبریدی تامین کننده. حق چاپ © 2023 casunsteppermotor.com . تمامی حقوق محفوظ است.