محصولات
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد چه زمانی باید از موتور پله ای ترمز استفاده کرد؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-020-36907671
اکنون تماس بگیرید

چه زمانی باید از موتور پله ای ترمز استفاده کرد؟

2022-12-16

آخرین اخبار شرکت در مورد چه زمانی باید از موتور پله ای ترمز استفاده کرد؟

من.بسیاری از موتورها بر اساس منبع تغذیه کار طبقه بندی می شوند
1. DC AC
2. ساختار داخلی همزمان ناهمزمان یا بدون جاروبک با قلم مو
3. کنترل درایو هدف

 

II.درایو چیست؟کنترل چیست؟
درایو: به این معنی است که قفل موتور می تواند مکانیزم را به حرکت درآورد و انرژی جنبشی لازم برای ادامه کار را موتور محرک می نامند.
موتور تنظیم سرعت و موتور سه فاز ناهمزمان معمولاً برای انتقال بزرگ استفاده می شود.اگر به گشتاور خروجی بیشتری نیاز داریم، به موتور کاهنده سرعت و موتور فرکانس متغیر نیاز داریم
کنترل: امید است که مکانیزم محرک قفل موتور بتواند به کنترل چند موقعیت و توقف مکرر دست یابد که به آن موتور کنترلی می گویند، مانند موتور پله ای و موتور سروو.

 

III.کاربرد موتور را درک کنید، سپس تحلیل کنید که چرا از ترمز استفاده می شود؟
مکانیزم بلند کردن، مانند میله پیچ و تسمه تایم، با ترمز بلند می شود
هنگامی که سرعت کم است، گشتاور افزایش می یابد و زمانی که سرعت سریع است، گشتاور کاهش می یابد
هنگامی که موتور از کار می افتد و برق قطع می شود، برای چرخاندن آن چه مقدار گشتاور باید با دست بچرخانید و به این گشتاور، گشتاور موقعیت یابی می گویند.
هنگامی که استپر موتور روشن می شود، گشتاور سرعت سریع و سرعت کند بسیار بزرگتر از گشتاور موقعیت یابی است.
هنگامی که موتور کار می کند، می تواند مکانیسم را بالا بیاورد.هنگامی که موتور متوقف می شود، نمی تواند تضمین کند که مکانیسم پلت فرم سقوط نمی کند.به همین دلیل است که باید از ترمز برای قفل کردن و کشیدن شفت استفاده کنیم تا ارتفاع و دقت پلت فرم قرار گیرد.
به طور خلاصه، برای موتور پله ای مجهز به ترمز، ترمز مغناطیسی دائمی اتخاذ شده دارای ویژگی های واکنش سریع، نیروی نگهدارنده زیاد، عمر طولانی و غیره است. هنگامی که موتور بالا و پایین می رود، گشتاور را می توان در زمانی که تجهیزات حفظ کرد. خاموش می شود، به طوری که جسم کار نمی افتد، که تنوع استفاده آسان از موتور پله را بیشتر بهبود می بخشد.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب موتور پله ای هیبریدی تامین کننده. حق چاپ © 2023 casunsteppermotor.com . تمامی حقوق محفوظ است.