محصولات
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد آیا موتور پله ای هنگام جداسازی، تحریک را از دست می دهد؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-020-36907671
اکنون تماس بگیرید

آیا موتور پله ای هنگام جداسازی، تحریک را از دست می دهد؟

2022-11-14

آخرین اخبار شرکت در مورد آیا موتور پله ای هنگام جداسازی، تحریک را از دست می دهد؟

اصولاً موتورهای پله ای رایج را می توان به دو نوع تقسیم کرد: موتور پله ای راکتیو و موتور پله ای هیبریدی.موتور پله ای راکتیو را می توان جدا کرد، در حالی که موتور پله ای هیبریدی نباید جدا شود.پس از جداسازی، یک تراژدی خواهد بود.گشتاور سبک ها دو برابر می شود و سنگین ها کاملا تزئین می شوند.نوع مخلوط عمدتاً از مواد کبالت نیکل آلومینیوم مغناطیسی قوی استفاده می کند که در دمای بالا مقاوم است و در دمای بالا مغناطیسی نمی شود.در طول تولید به حالت اشباع شارژ می شود.اگر جدا شود، مدار مغناطیسی دیگر بسته نمی شود و هسته مغناطیسی ضعیف می شود.تجهیزات خاصی مغناطیسی مورد نیاز است که توسط مردم عادی قابل حل نیست.اگر از مواد بور آهن نئودیمیم استفاده شود، جدا کردن آن مشکل بزرگی نیست.

 

روتور موتور پله ای هیبریدی آهنربای دائم (معمول 1.8 درجه و 0.72 درجه) را نمی توان خارج کرد، یا مغناطیس زدایی می شود.مگر اینکه مغناطیس برای دوباره مغناطیسی داشته باشید.روزگاری شنیدم موقع تعمیر کنتور مکانیکی باید بعد از بیرون آوردن آهنربا، قطب NS را با آهن نرم اتصال کوتاه داد تا تحریک از بین نرود.با این حال، این عملکرد موتور پله ای هنوز کمی دردسرساز است، بالاخره دقیق تر است.

 

اگر لازم است آن را جدا کنید، یک ابزار "اتصال کوتاه" مغناطیسی آماده کنید.به همین ترتیب هنگام جداسازی مولتی متر اشاره گر، مدار مغناطیسی از هم جدا می شود و در نتیجه چگالی مغناطیسی و حساسیت سر کنتور کاهش می یابد و در نتیجه خطای بسیار زیادی ایجاد می شود.روش مغناطیسی "اتصال کوتاه" نیز برای جدا کردن مولتی متر استفاده می شود.هنگامی که مدار مغناطیسی باید جدا شود، "اتصال کوتاه مغناطیسی" باید از قبل انجام شود، یعنی شکاف مغناطیسی را می توان تنها زمانی جدا کرد که مواد آهن نرم روی دو قطب مغناطیسی آهنربا گذاشته شود تا شار مغناطیسی ایجاد شود. بدون پایین آمدن از مواد آهن نرم عبور کنید.هنگام نصب مجدد، ابتدا شکاف مغناطیسی را نصب کنید و سپس "مدار کوتاه مغناطیسی" را بردارید.با این حال، گاهی اوقات "اتصال کوتاه مغناطیسی" بسیار دشوار است.برای موتورهای پله ای، قطر داخلی ابزاری که برای "اتصال کوتاه مغناطیسی" استفاده می شود باید برابر با قطر داخلی استاتور موتور باشد و فقط چند خطای سیم مجاز است.پردازش این ابزار حتی در ماشین تراش دشوار است.

 

موتور پله ای هیبریدی آهنربای دائم فعلی دارای حجم کم، قدرت زیاد، شکاف مدار مغناطیسی کوچک و تنها چند سیم است.برای پر کردن شکاف مدار مغناطیسی، مانند یک سیلندر آهنی با همان قطر داخلی استاتور (که می‌توان آن را با شکاف روتور تطبیق داد) باید یک دستگاه "اتصال کوتاه" مغناطیسی آماده کند.این یک استوانه آهنی جدار نازک با ضخامت دیواره حداقل 8-10 میلی متر نیست.قرار دادن سیلندر آهنی بسیار نازک در شکاف نیست، بلکه باید انتهای سیلندر را به استاتور تکیه دهید، سیلندر و استاتور را تقریباً متحدالمرکز کنید و سپس روتور را از استاتور به استوانه آهنی در جهت محوری حرکت دهید.

 

برای موتور با روتور چاپ شده پس از جداسازی، یک سیم پیچ مغناطیسی روی فولاد مغناطیسی داخلی پیچیده می شود.حتی مغناطیس زدایی، اگر حاشیه گشتاور خود موتور زیاد باشد، تاثیری در استفاده نخواهد داشت.با این حال، اگر از مولتی متر برای اندازه گیری دقیق استفاده شود، خطا به وضوح بسیار بزرگ است.تمام قطعات با استفاده از مواد مغناطیسی دائمی مانند بلندگو، مولتی متر اشاره گر، موتورهای آهنربای دائم... مگر در موارد ضروری، مدار مغناطیسی را جدا نکنید، در غیر این صورت، "مغناطیس ضعیف شده" و قابل بازیابی نیست.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب موتور پله ای هیبریدی تامین کننده. حق چاپ © 2023 casunsteppermotor.com . تمامی حقوق محفوظ است.